Варіанти доставки

Склад "Нової Пошти"

Ваше замовлення може бути доставлене на будь-яке відділення "Нової Пошти", у всі регіони України. Щоб визначити, де вам зручно буде забрати відправлення, ви можете подивитись, яке відділення перевізника є наближчим до вас в опції "Знайти відділення біля мене". Як правило, ви можете забрати замовлення вже на наступний день або ж навіть в день отримання SMS-повідомлення «Нової Пошти». SMS-повідомлення з номером декларації ви отримаєте на вказаний номер телефону в день відправки замовлення. При отриманні замовлення, ОБОВ'ЯЗКОВО перевірте цілістність пакування та якість замовленої вами продукції, безпосередньо у відділенні. Замовлення необхідно забрати протягом 5-ти робочих днів з моменту прибуття у вказане відділення Нової Пошти. Після 5-ти денного строку, замовлення повертається відправнику або на нього нараховується пеня за додаткове зберігання.

Кур'єром "Нової Пошти"

Кур'єрська доставка "Нової Пошти" здійснюється на вказану вами адресу в будь-яке місто України. Перед доставкою представник "Нової Пошти" обов'язково зв'яжеться з Вами для підтвердження адреси та часу доставки. Вартість доставки оплачується отримувачем. Строк доставки 1 - 2  дні.

Склад "Justin" ("Джастін") 

Ваше замовлення може бути доставлене в будь-яке відділення "Justin" ("Джастін"), у всі регіони України. Щоб визначитись із ціною, вам достатньо скористатися формою-калькулятором на офіціному сайті компанії, щоб отримати повну вартість вашого відпривлення в опції "Розрахувати вартість доставки". Як правило, ви можете забрати замовлення вже на наступний день або ж навіть в день отримання SMS-повідомлення. SMS-повідомлення з номером декларації ви отримаєте на вказаний номер телефону в день відправки замовлення. При отриманні замовлення, ОБОВ'ЯЗКОВО перевірте цілістність пакування та якість замовленої вами продукції, безпосередньо у відділенні. Відділяння починають працювати вже з 8 ранку, а для мобільних телефонів ви можете завантажити додаток, що буде тримати вас постійно в курсі останніх новин.

Самовивіз

Самовивіз здійснюється в зручний для вас час, після підтвердження менеджером готовності комплектації Вашого замовлення, за адресою м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого 18/1 (щодня з 9.00 до 19.00).