Варіанти доставки

Склад "Нової Пошти"

Ваше замовлення може бути доставлене на будь-яке відділення "Нової Пошти". Як правило, Ви можете забрати замовлення вже на наступний день або ж навіть в день отримання SMS-повідомлення «Нової Пошти». SMS-повідомлення з номером декларації Ви отримаєте на вказаний номер телефону в день відправки замовлення. При отриманні замовлення, ОБОВ'ЯЗКОВО перевірте цілістність пакування та якість замовленої Вами продукції, безпосередньо у відділенні. Замовлення необхідно забрати протягом 5-ти робочих днів з моменту прибуття у вказане відділення Нової Пошти. Після 5-ти денного строку, замовлення повертається відправнику або на нього нараховується пеня за додаткове зберігання.

Кур'єром "Нової Пошти"

Кур'єрська доставка "Нової Пошти" здійснюється на вказану Вами адресу в будь-яке місто України. Перед доставкою представник "Нової Пошти" обов'язково зв'яжеться з Вами для підтвердження адреси та часу доставки. Вартість доставки оплачується отримувачем. Строк доставки 1 - 2  дні.

Поштомат ПриватБанку

Поштомат - це автоматичний поштовий термінал, в якому Ви можете самостійно отримати своє замовлення. Велика мережа поштоматів ПриватБанку дозволить Вам легко й в зручному для Вас місці отримати своє замовлення. Виберіть найближчий до Вас поштомат ПриватБанку. Коли Ваше замовлення буде доставлено в поштомат, Ви отримаєте SMS –повідомлення з кодом доступу, після чого можна забрати посилку. Замовлення зберігається в поштоматі протягом 3-х днів. Строк доставки в поштомат 2 - 5  днів.

Самовивіз

Самовивіз здійснюється в зручний для вас час, після підтвердження менеджером готовності комплектації Вашого замовлення, за адресою м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого 18/1 (щодня з 9.00 до 19.00).