Рекомендовані товари
Сортування:
Показувати:
Показано 1 по 11 з 11 (Всього сторінок 1)

Ікони вінчальна пара - найсильніший оберіг для двох люблячих сердець

Купити ікони вінчальна пара - це завдання, яке стоїть на другому місці у молодят, що збирають об'єднати свої серця перед Господом. Перше - відведено вінчальним каблучкам або обручкам. І це не дивно, оскільки святе таїнство вінчання - це головна церемонія по об'єднанню двох люблячих сердець. Наважуючись на такий відповідальний крок, молодим потрібна духовна підтримка, надійні захисники їх сімейного корабля в бурхливому життєвому морі. Таким оберегом й, одночасно, духовним покровителем вважаються вінчальні ікони - символ віри, надії та сімейного добробуту.

Зародився обряд вінчання у Візантії, де в десятому столітті й набув статусу обов'язкової події, правда, тільки для знатних дворян та монархів. Тільки наприкінці 17 століття таїнство стало всенародним. Покладання на голову вінця, як символу подолання плоті, прийшло в нашу культуру зі сходу. Саме там вдягали вінець на голови чоловіка і жінки «бо вони не переможені, й слідують до шлюбного ложа, не бувши переможеними хіттю» по уривку з Корану. І тільки ікони для вінчання - це споконвічно християнський атрибут для церемонії. Образ Спасителя служить благословенням для сильної половини союзу, а Матір Божа - дарує свою силу жінкам.

Ікони для вінчання: які образи краще використовувати?

Купити ікони для вінчання слід батькам або передати молодятам у спадок образи, що дісталися їм від предків. Крім традиційної пари, на весілля також дарують образ Святого Сімейства на якому зображені: Діва Марія, її чоловік Йосип та їх син Ісус. Якщо вінчальна пара є оберегом, що несе заступництво вищих небесних сил, то Святе Сімейство - це символ любові, терпіння та порозуміння між чоловіком, дружиною та їх дітьми.

Перед обрядом вінчання, ікони готують заздалегідь, тому обговорення, яку саме Богородицю вибрати для нареченої, необхідно провести завчасно. Тут повинні прийти до спільної думки обидві пари батьків. Оскільки, перебуваючи під час таїнства в церковному храмі, саме ці Святі виступатимуть як головні свідки укладання майбутнього союзу, допомагаючи поєднати закохані серця в єдиний сімейний союз перед Богом й людьми.

Образи, для вінчальної пари:

  1. Спаситель або Спас Вседержитель - головний образ у християнському іконописі. Він один єдиний з чоловічих образів «бере участь» в обряді вінчання, жіночі ікони лише підбираються йому до пари. Символ захисника дружини та дітей, турбота про них - не просто необхідність, а його святий обов'язок. Ісус вчить чоловіка мудрості, в тому числі й у вихованні дітей, правильному розставлянні пріоритетів в родині, терпіння та вміння вирішувати конфліктні ситуації.
  2. Богоматір Казанська - другий з образів у вінчанні при богослужінні. Саме ця Діва Марія використовується в вінчальній парі найчастіше, оскільки їй підвладно зробити союз міцним та непорушним. Моляться їй, коли прагнуть захистити сім'ю від хвороб, зовнішніх напастей, печалей й негараздів. Згодом, її ставлять перед ліжечком малюка, щоб вона оберігала дитини під час сну та захищала від дурного ока.
  3. Іконою Божої Матері Володимирської також благословляється пара при вінчанні. Вважається, що вона сприяє поєднанню інтересів в родині, направляє союз вірним життєвий шляхом й допомагає боротися з тілесними недугами, особливо пов'язаними із серцем. «Усуває» причини сімейних конфліктів та знижує ймовірність розлучень.
  4. Ікона Богородиці «Нев'янучий цвіт» також використовують при благословенні подружжя в церкві, але значно рідше. Образ цей дуже «цінується» молодими дівчатами, оскільки цьому образу вони моляться про зустріч судженого, просять люблячого чоловіка одного й на все життя. У народі вважається, що ця ікона довго зберігатиме молодість й красу дружини - берегині домашнього вогнища.

Вінчальні ікони - до і після таїнства

Купити вінчальні ікони можна завчасно або перед самим таїнством, якщо ви вже визначилися з образом Діви Марії. Якщо ж ні - не затягуйте цей процес, оскільки вибір потрібного образу не повинен робитися нашвидкуруч. Святий лік, як і обрання обручки, повинен бути усвідомленим й робитися «не похапцем», оскільки від нього залежить майбутнє й добробут подружжя.

Під час Великого таїнства, вінчальна пара лежить на аналої безпосередньо перед вівтарем. Тільки повінчані, чоловік й дружина беруть ці образи та виходять з церкви вже у новому статусі й новому духовному світосприйнятті. Ікони стають вінчальними, а отже, їх вже не можна дарувати або передавати окремо одну від одної. Після обряду їх несуть у будинок, де буде жити подружжя. Ці образи не ховають від сторонніх очей, а навпаки, вішають на почесне місце в «червоному кутку». Це, найчастіше, східна частина оселі. Образ Спасителя ставитися справа, а Діви Марії - зліва, так само, як стоять молодята перед вівтарем у церкві. Тому купити їх найкраще в одному окладі або дуже схожому, щоб вони дійсно виглядали як неподільна пара. Це можуть бути як прямокутні, так аркові ікони, а також диптихи - поєднані між собою образи.

При переїзді або зміні житла, ікони вінчальної пари «подорожують» разом з подружжям, бо тепер вони вже є неділимі одна від одної. Перед ними можна й потрібно молитися якщо не постійно, то за потреби. Вони допомагають знайти душевний спокій й духовну силу, особливо при закладанні міцного фундаменту майбутньої міцної родини.

Ікони на вінчання від Ювелірного дому «Каштан» - робіть вибір обдумано

При виборі ікони для вінчання ціна в нашому інтернет магазині залежить від розміру образу або від його виробника, а не від Святого ліку. Срібні ікони іноді бувають з позолотою, але можна придбати й без неї, з відкритим ліком чи закритим ліком, прямокутні або аркові. У прямокутних іконах італійського виробника ціна також залежить від додавання кольору в композицію образу Святих. Вони виглядають урочисто, гармонійно й незвично в порівнянні з класичними арковими образами з Греції. Але в будь-якому випадку, яку б пару ви не обрали, вона обов'язково стане вам надійним захистом та опорою в благословенному спільному життєвому шляху. Хай береже вона ваш союз від усіх життєвих перипетій й негараздів, надихає й підтримує у важку хвилину. Не буває шляху ідеального, але буває духовна підтримка, терпіння та загальна, помножена на двох, сила духу, що здатна покорити найвищі гори на своєму шляху.

Бережіть цей дар та живіть в мирі й злагоді!


Найпошириніші питання щодо вибору вінчальних пар ікон

Що таке вінчальна пара ікон?

Ікони вінчальна пара - це образи, які "залучені" до церковного обряду разом з молодятами. Традиційно, для цього таїнства вибирають ікону Спасителя й Богородиці. ДДарують вінчальну пару батьки. «Повінчана» пара образів після обряду, не може бути розділена, тож так само парою й передається у спадок.

Як підбирати вінчальну пару ікон?

Підбирати нічого не потрібно, в нашому магазині ви можете купити вже готовий лот. Дві потрібні для обряду вінчання ікони відразу продаються парою. Вони поєднані по виробнику, стилю виконання, кольоровій гамі, образам та за розміром. Все що вам залишається, це вибрати жіночий образ між Казанською або Володимирською Богородицею, оскільки ікона Спасителя - не змінюється й нумо до вінця.

Вінчальна пара продається вже зі знижкою?

Як правило, ці дві ікони вже йдуть за акційною ціною. Більш того, на нашому сайті ви можете підібрати собі також пару обручок із золота або срібла. Пара + пара - складуть вигідний союз, оскільки купуючи вінчальну пару ікон, ви автоматично отримуєте знижку на дві обручки з нашої колекції. Все що вам залишається потім - це жити довго й щасливо!

Вінчальна пара з аркою або без, які ікони краще?

У нашому асортименті присутні ікони з арковою чи прямокутною основою, тому ви можете купити вінчальну пару за бажанням. Дизайн абсолютно не впливає на зміст і тим більше - святість обряду. Які б образи ви не вибрали, головне це відносини й почуття між вами, тому вибирайте не по форму, а до душі.