Ювелірний дім "Каштан" - розкіш за доступною ціною!

Ми раді вітати Вас на сторінці нашого Інтернет-магазину ювелірних прикрас, де Ви можете вибрати для себе або для найдорожчої людини слідуючі товари:

 • золоті та срібні вироби різноманітніх дизайнерських колекцій;
 • комбіновані ювелірні вироби із золота і срібла;
 • весільні обручки і каблучки на заручини;
 • сувенірну продукцію; релігійні атрибути від світових виробників «Silver Axion», «Prince Silvero» (Греція);
 • модні аксесуари.

10 переваг, за які Ви цінуєте Ювелірний дім “Каштан”:

 1. 60-років досвіду ювелірної справи. Саме стільки нещодавно відсвяткував “Каштан” - салон-магазин ювелірних прикрас.
 2. Власне виробництво, де досвідчені майстри своєї справи щоденно створюють шедеври ювелірної індустрії.
 3. Кристальна репутація магазину “Каштан”. Переконатися в цьому можно завітавши за адресою вул. Я.Мудрого 18/1 у місті Біла Церква з 9.00 до 18.00.
 4. Працюємо тільки з перевіреними постачальниками виробів, дорогоцінного металу, каменів, про що свідчать сертифікати відповідності і почесні відзнаки якості нашої роботи.
 5. Ми тримаємо руку “на пульсі” новинок, модних трендів і дизайнерських інновацій.
 6. Вироби представленні на стендах нашого магазину і віртуальних полицях Інтернет-магазину — це завжди прикраси виготовлені “з душею”.
 7. Висока якість кожного виробу з широкого асортименту нашої продукції.
 8. Професіоналізм менеджерів-консультантів, які лаконічно і простою мовою пояснять вам переваги того чи іншого Вашого вибору.
 9. Доставка товару здійснюється швидко і найбільш зручним для кожного нашого клієнта способом. Ви вибираєте — ми доставляємо.
 10. Наша ціна найкраща в Україні. Знайдете дешевше — ми запропонуємо ще вигідніше. Гнучка система знижок. Завжди приємно зекономити ;)

Якщо Ви все ще вагаєтесь натиснути кнопку “Замовити”, запрошуємо Вас завітати до нашого мальовничого міста над Россю, де гостинно зустріне Вас перлина Київщини – дендропарк «Олександрія». Екскурсія місцевістю обов'язково залишить в вашій душі яскраві образи і приємні спогади, а щоб згадка стала більш відчутною, заходьте в магазин “Каштан” і порадуйте себе “подарунком на пам’ять”. Дорогу Вам зможе підказати кожен білоцерківець,- що як не це, є свідченням якості нашої щоденної праці?

Відкрийте для себе ювелірну казку або створіть свою власну історію.