Виробник
Основа
Рекомендовані товари
Сортування:
Показувати:
Арт. Vyacheslav
790 грн
Арт. Vladislav
790 грн
Арт. Vitaliy
790 грн
Арт. Victor
790 грн
Арт. Veniamin
790 грн
Арт. Vasil
790 грн
Арт. Varfolomey
790 грн
Арт. Valeriy
790 грн
Арт. Valentin
790 грн
Арт. Vadim
790 грн
Арт. Inna
790 грн
Арт. Yakiv
790 грн
Арт. Tarasiy
790 грн
Арт. Platon
790 грн
Арт. Petro
790 грн
Арт. Panteleymon
790 грн
Арт. Pavlo
790 грн
Арт. Oleksiy
790 грн
Арт. Oleksandr
790 грн
Арт. Oleg
790 грн
Арт. Nikita
790 грн
Арт. Nazariy
790 грн
Арт. Mihail
790 грн
Арт. Matviy
790 грн
Арт. Mark
790 грн
Арт. Makariy
790 грн
Арт. Luka
790 грн
Арт. Gordiy
790 грн
Арт. Glib
790 грн
Арт. Georgiy
790 грн
Арт. Gennadiy
790 грн
Арт. Daniil
790 грн
Арт. Boris
790 грн
Арт. Artemiy
790 грн
Арт. Arseniy
790 грн
Арт. Arkadiy
790 грн
Арт. Antoniy
790 грн
Показано 1 по 50 з 94 (Всього сторінок 2)

Ікона з ім'ям - «персональний» оберіг для вашого особистого захисту. Замовити іменну ікону: понад 100 чоловічих та жіночих імен

Купити іменну ікону, сьогодні, зовсім просто, для цього навіть не потрібно дотримуватися будь-яких християнських обрядів або пізнавати незнайомі традицій. Але деякі особливості в цьому православному образі все ж таки є. Іменна ікона - це образ, на якому зображено обличчя тезоіменного святого, покровителя даного імені (слово «тезоіменний» - означає «має таке ж ім'я». У розмовній мові його спростили до звичного - «тезка»).

На Русі здавна вважалося «корисним» поклоніння саме своєму тезоіменному покровителю, а традиція ця пішла ще задовго до зародження християнського «настрою». Під час язичницьких обрядів, людині, яку приймали в громаду чи будь-яку спільноту, призначався покровитель за родом занять, зовнішності, датою народження та іншими характерними рисами. Цей «призначений» захисник повинен був постійно брати участь у долі свого названого сина або дочки, оберігати, вчити, давати сили пережити всі життєві перипетії та багато іншого. З приходом на Русі християнства практично нічого не змінилося, з тією лише різницею, що в Бога стали вірити одного, а на роль духовних наставників вибрали однойменних Святих та Великомучеників.

Згідно з нашою вірою, Святий покровитель стає довічним супутником людини від приходу в цей світ й до самого кінця цієї подорожі, щоб потім привести нашу душу в рай після смерті. Він стає посередником між людиною та Богом. Через нього Бог наставляє нас, вчить й оберігає. З'являється такий Святий при обряді хрещення, коли священик, згідно з датою народження дитини, призначає «іменного» покровителя. Не всі дні у році - це дні народження Святих, тому священик, в момент обмивання малюка, сам визначає йому захисника. До того ж, не всі сучасні імена «перегукуються» з іменами Великомучеників. У зв'язку з цим, Святий покровитель також може бути призначений священиком при таїнстві хрещення.

Чому іменна ікона - це необхідний атрибут сучасного життя:

 • вона допомагає відчувати близькістьз Господом під час прийняття доленосних рішень й тяжких душевних коливань;
 • за допомогою віри, саме вона буде підтримувати силу духу в земних випробуваннях, даючи можливість пережити нещастя та біди;
 • вона буде незаперечним духовним зв'язком не тільки з Богом, але й з рідними місцями, сім'єю, близькими, з тими, хто так само, як і Господь дає нам сили, надихає та допомагає у звершеннях. Це сьогодні дуже важлива місія, оскільки більшість з нас подорожують та не живуть в тому ж місці, де народилися;
 • церковні канони дозволяють мати таку ікону навіть не хрещеним людям. Священики вірять, що таким чином, людина швидше встане на шлях істини, увірує у Творця нашого, знайде себе, свою мету в житті й позбудеться негативних думок;
 • якщо іменну ікону постійно тримати біля себе, то душа заспокоюється, а людина стає більш терплячою, милосердною, пізнає себе, навіть змінює долю;
 • іменні ікони - це дар не тільки собі, а й самим близьким й коханим людям, який докорінно відрізнятиметься від звичайних «порожніх» подарунків без сенсу. Його можна вручити не тільки на іменини або день народження, а ще й у важку для людини хвилину, щоб підтримати або розрадити її;
 • вона не вимагає особливого місця в будинку або іконостасу. Такий образ можна зберігати де завгодно, нна видному місці або подалі від сторонніх очей, а також брати з собою в дорогу або подорож.

Ікони іменні жіночі - від найпопулярніших, до рідкісних імен

Іменна ікона з ім'ям жінки - це не тільки Марія, Віра, Надія, Любов та Софія, як багато хто може вважати. Православних покровительок прекрасної статі набагато більше. Якщо Богородиця Діва Марія має понад 20 ликів й купувати їх слід відповідно до необхідності або життєвої ситуації, то придбати жіночу іменну ікону можна один раз на все життя. Саме ваша «особиста» покровителька буде з вами кожну хвилину, оберігаючи виключно вас, а не родину, дітей, близьких й друзів. Про це, на жаль, жінки іноді забувають, жертвуючи собою заради коханих людей.

Що означають іменні ікони жіночі, кілька прикладів:

 • Алла - Свята мучениця Готфська береже від необдуманих дій та допомагає домогтися успіхів у навчанні, кар'єрі, бізнесі. 
 • Ксенія - зцілює душу й приносить мир в сім'ю. Якщо ви володарка цього імені й звернетеся до своєї Святині з молитвою, то неодмінно отримаєте те, про що просите.
 • Олена - Рівноапостольна цариця принесе зцілення в довгій хворобі, в тому числі й душевній. Залікує рани та допоможе поліпшити матеріальне становище, а також добитися великих висот у громадській діяльності або політиці.
 • Олександра - Цариця Римська була зарахована до ліку святих за те, що не побоялася зізнатися привселюдно у своїй вірі, тим самим прирікаючи себе на мученицьку смерть, бо чоловік її був найзапеклішим гонителем християн свого часу. Святий Олександрі моляться про зміцнення віри, захисту сім'ї, посилення духовного союзу між чоловіком та дружиною, збереженні миру та взаєморозуміння в родині.
 • Ангеліна Сербська - відома своєю добродійністю та благочестивістю. Канонізована за життя, як і двоє її синів та чоловік. Її шанують за безкорисливість й турботу про всіх страждаючих. Для своєї тески вона буде вірною заступницею, зцілить від недуг й поверне віру у свої сили.
 • Варвара Блаженна допоможе перенести гоніння, злидні та всілякі притискання. Вона дасть сили не підатися спокусі, зміцнить віру та зцілить хвороби.
 • Лариса - Великомучениця, яка прийняла смерть заради віри. Вона не дозволить пасти духом й звернути з наміченого шляху. Її просять про допомогу при прийнятті важливого рішення та перед важливими перемовинами.

Ікони іменні чоловічі - понад 50 найсильніших образів

Купити ікону іменну в нашому інтернет магазині можна за невеликі гроші. Ціна однакова як на чоловічі образи, так й на жіночі. Рукописні ікони зроблені з натуральних матеріалів: дерева та фарб. Покриттям служить лак на натуральній основі. Зображення виглядає яскраво, блищить й приємно гладке на дотик, не дивлячись на рельєфність самої композиції.

Крім цікавих жіночих образів, у нас можна замовити чоловічі іменні ікони, наприклад:

 • Анатолій Нікодімскій - Святий мученик, покровитель воїнів та спортсменів. Всіх тих, хто націлений на результат й перемогу. Надає своєму тесці мужності, відваги й віри в свої сили.
 • Борис - Святий князь мученик. До нього звертаються, щоб допоміг впоратися з недугами й затяжними хворобами. Так само, як його братові Глібу, йому моляться про припинення ворожнечі, в тому числі братської, про мир й процвітання.
 • Кирило - Святий учитель, один із засновників просвітницького братства. Тому йому підвладне відкрити в людині потяг до знань, навчити пізнавати світ, привести до духовної та громадської величі.
 • Микита Стовпник - Святий з цікавою історією. Він прийшов до Господа через каяття за життя, тому до нього звертаються за допомогою у хвилини відчаю, занепаду віри та при невпевненості у власних силах духовних й тілесних.
 • Юрій - Володимирський князь, відучує благочестям і доблестю. Йому моляться про очищення душі від заздрості, злості, ненависті, а також про можливості вибачення не тільки друзям, але й ворогам.

Це лише невелика кількість тих образів, які представлені в нашому інтерактивному каталозі. Кожен з ліків - це величезна сторінка в історії держав та нашої християнської віри. До них звертаються за допомогою вже багато століть поспіль. Вони безкорисливо дарують своєму тезоіменному «побратиму» пізнання й допомогу, попри все. Власна ікона - це як незримий янгол-охоронець, який буде захищати від будь-яких напастей все ваше земне життя.