media

Ювелірний дім «Каштан» - ми теж на карантині, але онлайн разом з вами!

  • Mar 23, 2020

«Пандемія» - слово, яке з санскриту перекладається, як «увесь народ». Зараз існує величезна загроза зараженню й не тільки від вірусу. Пропонуємо влаштувати пандемію милосердя, служіння, любові, а «Coronavirus» трансформувати в «Corunavirus», що також з санскриту «coruna» - означає «милосердя». Ми маємо трансформувати свої серця, помисли й дії! Ліки від паніки - це #силаЛюбові.

Так, це та Любов що вилікує нас від страшної пандемії, що вирує зараз в наших душах й потихеньку затягує мозок в сітку страшної паніки. Щоб не піддатися цьому ворогу, треба бити його найсильнішою зброєю - Вірою, Надією та Любов’ю.

«Як?» - це питання просто таки висить в повітрі і його вже можна, навіть, відчути й торкнутися.

Вихід, як завжди простий. Ще наші предки, коли стикалися з загрозою, яку вони не могли осмислити й, як наслідок, подолати, вони зверталися до свого серця, заглиблювалися в найпотаємніші куточки душі, щоб знайти відповідь. Сьогодні ми можемо зробити так само? Бо ми дуже далеко відійшли від простих речей, якими майстерно оперували наші пращури. Вони дивились на сонце й воно давало їм потрібну енергію, вони занурювали руку у воду й вона змивала всі негативні емоції, а потім вони сідали в коло й намагалися краще пізнати своє єство. Зараз ми можемо зробити так само.

Розбудити ту Любов, яка досі спить в середні кожного з нас:

  1. Ми можемо дивитись на небо, навіть просто з вікна власної оселі. Або виходити на вулицю й милуватися природою, яка, не дивлячись ні на що, прокидається від трохи теплого, але все ж таки зимового сну.
  2. Ми можемо також контактувати з водою, як і раніше. З Любов'ю наводячи лад у власній оселі, очищаючи простір від негативу. Більше того, нам радять це робити з усіх усюд. А ванна. Чому ми не можемо побалувати себе й полежати розслабившись у ванні, приводячи думки у порядок.
  3. Ми можемо сісти в коло зі своєю сім’єю, вдома, або де ви відчуваєте себе безпечно. Ми можемо просто сісти у власній оселі й подумки представити когось, хто далеко, але що для нашої уяви ті далі. Ми можемо зателефонувати, щоб відновити давно втрачені зв’язки Любові. Теперішні технології, що ми їх так завзято використовуємо повсякчасно в діловому житті, також стануть в нагоді зараз. Завдяки їм ми можемо побачити близьких в режимі реального часу, зіскрінити емоції, поговорити про те, на що катастрофічно не хватало часу в моменти постійної зайнятості.

Щоб трохи візуалізувати наші почуття та наші ростки Любові, ми створили власні зернятка теплоти й краси із того, в чому вважаємо себе майстрами, використовуючи потужності власного виробництва та сировину, яку купили заздалегідь. Ще до загострення ситуації у світі, до наших майстрів-ювелірів прийшло натхнення на створення низки виробів, які потім, вже після повідомлення про карантин, об’єдналися в серію «Любов». Інтуїтивне передчуття #силаЛюбові - спрацювало на випередження. А оскільки ми працюємо переважно зі сріблом, то маємо ще й речі, які несуть не тільки красу, але й захист вам й вашій оселі. Срібна прикраса - це естетичний витвір, метал якого використовують для знезараження у багатьох побутових сферах. Чисте срібло 925 проби здатне заряджати навіть воду, яку ви споживаєте щодня.

Ювелірний дім «Каштан» пропонує вашій увазі насамперед срібні прикраси з серії «Любов». Це каблучка що поєднує серця - проста й водночас дуже ніжна. Ці сердечка акумулюють Любов, тягнучись один до одного. Червоний браслетик зі срібними застібками - то оберіг на всі часи. Вдягніть його на улюблені руки. Тендітний, але палаючий срібний хрестик з фіанітами - данина вірі й сильний посил від пращурів. Ось наші ліки. Їх можна придбати без рецепта, а головне - вони будуть в наявності в тій кількості, яка вам потрібна.

Одна з мов Любові - це подарунки людям, яких ви любите й прагнете вберегти!

На час карантину ми даруємо вам знижку по промокоду LOVE (введіть його у спеціальне поле при оформленні замовлення й ваша персональна знижка спрацює). Приєднуйтесь до нашої спільноти й несіть власну Любов тому, хто цього найбільше потребує.

Саджайте паростки Любові в найдорожчі серця!

Супутні товари
Категорії
Популярні Теги
дропшиппінг дропшиппінг сріблом Ювелір Експо Україна 2018 Ювелірний дім "Каштан" на виставці нові ювелірні вироби знижка 10% Історія співпраці Гімнастки і Каштан День Святого Валентина Знижка 7% Срібні комплекти набори зі срібла браслет КС-0320 червона нитка Індивідуальні замовлення бренд зі срібла Молитовні обручки вінчальні обручки біле золото з діамантами знижка 20% 8% знижка гарантований подарунок 17 подарунків Переможці ЮД "Каштан" Новорічні Подарунки Марафон Подарунків Ювелір Експо ЗНИЖКА ЗА ОЧІКУВАННЯ Каштан на Ювелір Експо BLACK FRIDAY BLACK WEEK Halloween Хеллоуін з Каштаном роздрібна мережа магазини Каштан весільний подарунок пара до пари перли колекція з перами День Народження Каштана Святкуємо День Народження ОПТ заробіток по ОПТу срібний кулон срібний підвісок срібний шарм KidsCollection Дитяча Колекція День Вишиванки Орнамент Подарунковий Сертифікат Сертифікат від ЮД "Каштан" Покрова Покрова Пресвятої Богородиці Новорічна Акция шарм у подарунок силаЛюбові паніціНі Любовнашасила знижка 19% підтримуй українське Обручки поради по вибору