Сортування:
Показувати:

Срібна каблучка МРІЙ з чорною емаллю та двома сердечками ВС-189ер

555 грн
Срібна каблучка МРІЙ з чорною емаллю та двома сердечками ВС-189ер - цікава фантазія на тему виробів ..

Каблучка срібна з одним камінцем Сонячна система Л-026р

708 грн
Каблучка срібна Сонячна Система з одним каменем Л-026 Ти мій космос. Так можна говорити про..

Срібна каблучка Сонячна Система без камінців Л-032р

858 грн
Срібний перстень Сонячна Система без каменів Л-032р - цікавий та самобутній ювелірний виріб. Він від..

Срібна каблучка Тяжіння двох сфер ВС-147р

663 грн
Срібна каблучка Тяжіння двох сфер ВС-147р - цікава за формою та змістом. Різна поверхня кульок, плюс..

Каблучка срібна на фалангу без камінців Трикутник подвійний ВС-112р

528 грн
Каблучка срібна на фалангу без камінців Трикутник подвійний ВС-112 - гарна та самобутня. Вона&n..

Каблучка срібна на фалангу без камінців Тріо ВС-113р

583 грн
Каблучка на фалангу зі срібла Тріо ВС-113р Срібло й нічого крім срібла. Три смужечки на верхн..

Каблучка срібна Нескінченність з двох сердечок ВС-046р

384 грн
Каблучка срібна Нескінченність із двох сердечок ВС-046р - фантазія майстрів Ювелірного дому «К..

Каблучка срібна з перлинами та фіанітами Посмішка ЛК-0146р

792 грн
Срібна каблучка ЛК-0146 – це яскравий та незвичайний представник нової "Колекції з п..

Срібна каблучка КОХАЙ ЗАВЖДИ з чорнінням ВС-191ч

624 грн
Срібна каблучка КОХАЙ ЗАВЖДИ з чорнінням ВС-191ч - універсальний аксесуар, оскільки володіє легкістю..

Каблучка срібна Маленький Бантик з фіанітом посередині СД-034ф

390 грн
Срібна каблучка Маленький Бантик з фіанітом посередині СД-034 - це стиль «від кутюр» в о..

Срібна каблучка Квадрат у Квадраті без камінців Л-031р

897 грн
Срібний перстень Квадрат в Квадраті без каменів Л-031 - для тих хто любить чіткі межі та вірно поста..

Срібна каблучка Ранкова зірка з маленькими фіанітами ЛК-0195р

417 грн
Срібна каблучка Ранкова зірка з маленькими фіанітами ЛК-0195р - створена спеціально для вас. Два одв..

Срібна каблучка Бульбашки з маленькими фіанітами по колу ЛК-0302р

493 грн
Срібний перстень Бульбашки з маленькими фіанітами по колу ЛК-0302 огортають вас неповторною магією в..

Каблучка срібна з різнокольоровою доріжкою ЛК-0053р(с)К

825 грн
Срібна каблучка із різнобарвною доріжкою ЛК-0053 - яскрава прикраса для акценту в вашому стилі. &laq..
Показано 1 по 50 з 232 (Всього сторінок 5)

Жіночі срібні каблучки - балуйте себе частіше

Сьогодні, купити срібну каблучку жіночу та інші ювелірні прикраси можна в будь-який час: вранці за чашкою кави, у транспорті, в перерві на обід, по дорозі додому, в кіно, в ресторані, у нічному клубі або у своїй улюбленій піжамі у ліжку перед сном. Сучасні гаджети дозволяють це зробити навіть з мобільного телефону просто в 1 клік. І ось вже через декілька днів, ви відкриваєте довгоочікуваний пакунок та міряєте свою покупку або покупки.

Ви можете поставити резонне запитання: «А раптом я помилюся з вибором, або мені не підійде замовлена каблучка?» Це, до речі, найчастіше питання серед наших покупців, але за кілька років, нам вдалося переконати наших замовників, що це все порожні страхи. По-перше, попри закон України про неможливість обміну ювелірних прикрас, ми все ж таки їх міняємо та надсилаємо Вам вже потрібний екземпляр. По-друге, наші досвідчені консультанти зводять все помилки до оптимального мінімуму, а отже у вас просто не залишається шансу купити не ту срібну каблучку, сережки, кулончики, шарми або цілий комплект. Перед вами стоїть єдине завдання - це проблема вибору, адже асортимент нашої продукції досить великий, та й тут ми здатні вам допомогти. Почнемо, мабуть, з опису колекцій.

Каблучки жіночі від Ювелірного дому «Каштан» умовно можна розділити на:

  1. Жіночі каблучки зі срібла з перлинами - це яскраві композиції з дорогоцінного металу, культивованих перлів та фіанітів. Саме таке поєднання робить дану колекцію неповторною. Холодний блиск срібла вигідно відтіняє легкий відблиск намистинки-перлини і, як вишенька на торті - вінчають весь ансамбль - блискучі камені фіаніти. Це класика у сучасному виконанні. Прикраси з таким поєднанням матеріалів виглядають по-новому: незвично, оригінально та надзвичайно жіночно.
  2. Срібні каблучки в стилі мінімалізм - це лаконічні по дизайну срібні ободочки з невеличким декоративним елементом або візерунком з яскравих фіанітів. Замовивши маленький розмір такої каблучки, ви можете носити її на верхній фаланзі пальця, що сьогодні є дуже модним трендом не тільки серед молоді, але й старших панянок.
  3. Жіночі каблучки з орнаментом - це прикраси з яскравими візерунками з різнокольорових фіанітів. Сині, блакитні, чорні, рожеві, зелені та білі камінчики - викладені складним малюнком поверх срібного профілю. Така техніка виконання прикрас називається - лиття, тому всі камені у виробі будуть «сидіти» в дорогоцінному металі «як рідні» без будь-якого ризику загубитися чи пошкодитися. При достатньому освітленні, камені орнаменту переливаються всіма кольорами веселки, привертаючи до себе загальну увагу.
  4. Подвійні каблучки для жінок з камінцями - це універсальні моделі з ефектом 2 в 1. Прикраса насправді одна, але дизайн її розроблений таким чином, що при швидкому погляді на руку, здається що каблучок на пальці дві. Половинка подвійної каблучки зроблена в одній техніці, а інша, як правило - це тонкий обідок профілю і одним каменем посередині. Навіть більше, одягаючи таку каблучку по черзі різними сторонами до основи пальця, ви отримуєте візуально ще 2 прикраси. Тому, ці моделі знаходяться на піку популярності в Україні вже кілька років поспіль.
  5. Персні з одним великим каменем - це прикраса, що буде популярна завжди. У центрі виробу виблискує великий яскравий камінь, який «підтримують» маленькі білі фіаніти. Форма центрального елементу може бути овальною, краплеподібною, квадратною або у вигляді кола. Камінь гарно блищить при попаданні на нього променів світла, тому виріб виглядає дуже ефектно, особливо якщо носити його разом з сережками та кулоном з того ж набору.

Срібні каблучки - на якому пальці їх носити?

Срібні каблучки для жінок здатні змусити прискорено битися не одне дівоче серце. А ви ніколи не замислювалися, що підбираючи собі цей аксесуар, ви підсвідомо визначаєте на який палець одягнете цю срібну ювелірну прикрасу, ще на етапі підбору. Ви інтуїтивно робите вибір на користь того почуття, якого вам зараз так не вистачає в житті або яке ви хочете «залучити до справи».

Що означає кожен палець, на який ви вдягаєте каблучку:

  • Великий - це палець, що уособлює внутрішній світ людини. Він символізує духовну силу та стійкість характеру. Якщо ви вибрали цей палець для того щоб одягти каблучку, будьте готові до найближчих змін у житті. На великому пальці лівої руки жіноча каблучка продемонструє вашу особливість та певний статус, особливо якщо прикраса буде масивною та широкою. Вдягнене на праву руку, воно відобразить вашу індивідуальність, оригінальність та унікальність.
  • Вказівний - палець амбіцій та лідерства. Тому, якщо хочете розвинути або підсилити в собі ці якості, подбайте собі каблучку саме на вказівний палець. Його ще називають «перст королів», оскільки саме там вони носили найкрасивіші та найзнаковіші прикраси. Якщо ви хочете крім усього іншого ще й показати всю неординарність аксесуару, то вам слід одягнути його на свою праву руку.
  • Середній - традиційний палець. Саме на ньому носитися практично 80% всіх каблучок що купуються, не рахуючи, звичайно, обручки. Перебуваючи в центрі, вона символізує рівновагу, баланс і гармонію. Відповідно, якщо вам в житті як раз саме цього не вистачає - саме час надягати на нього каблучку - ціна не має значення, досить лише вірно підібрати розмір. Якщо ви хочете продемонструвати вдало зроблену покупку, то вам краще вибирати для цього середній палець лівої руки, там вона буде виглядати більш помітно.
  • Безіменний або підмізинний - палець для обручки. Він асоціюється з романтикою, коханням, красою, грацією, творчістю. Тому його дуже «полюблять» творчі натури. Одягаючи на нього каблучку з прозорим або світлим каменем, вони відчувають себе щасливішими та спокійнішими. За звичай, спочатку на ньому носять заручальну каблучку, яке потім замінюється на обручку.
  • Мізинець - найбільш неординарний палець з усіх. Прикраса на ньому завжди притягує до себе увагу не гірше ніж на великому пальці. Єдина різниця між ними, що на мізинець не одягнеш широкі або масивні каблучки. На нього вдягають невеликий ободок з маленькими камінчиками. До речі, знайшовши відповідне каблучку та постійно одягаючи її на цей палець, ви поліпшите свої сімейні та ділові відносини, що позитивно позначиться на вашому матеріальному становищі.

Каблучки жіночі срібло від Ювелірного дому «Каштан» - ексклюзивне поєднання блиску та вишуканості дорогоцінного металу

Каблучка жіноча зі срібла - це втілення краси, грації та неповторного шарму. Наш інтернет магазин пропонує вам тільки стильні рішення, які обов'язково стануть яскравою родзинкою вашого образу. Вибираючи будь-яку каблучку з нашого асортименту, ви можете бути впевнені, що купуєте 100% якість, помножену на абсолютну майстерність наших ювелірів, які здатні виготовити з дорогоцінного металу та декількох каменів-вставок досконалу композицію. Переконайтеся в цьому просто зараз.