Ціна  378 - 1821 грн
Виробник
Метал
Вставка
Покриття
Сортування:
Показувати:
Показано 1 по 46 з 46 (Всього сторінок 1)

Чоловічі срібні каблучки - символ мужності, сили та успішності

Купити срібний перстень чоловічій сьогодні можна так само легко, як і будь-яку жіночу прикрасу, але так було не завжди. Ще до винайдення металів, в далекому кам'яному віці - «моду» на каблучки ввели саме чоловіки. Щоб якось показати свою перевагу серед «колег» або позначити статус у спільноті, вибір припав саме на каблучки. По-перше, руки завжди знаходяться на видноті, тож помітити відзнаку не складає труднощів, а по-друге, каблучка, зроблена за розміром - нікуди не дінеться в запалі сутички з ворогом або диким звіром. Тож такий вибір був виправданий цілком природними причинами. До того ж, на шиї на той момент вже носили амулети і обереги від злих духів.

Археологам вдалося встановити, що перші аксесуари круглої форми на пальці з'явилися ще в епоху палеоліту. Матеріалом для них були в основному кістки вбитих тварин, рідше камені, які піддавалися обробці, ще рідше - дерево, кінський волос й особливий вид водоростей. Вважалося, наприклад, що зробити собі каблучку з кістки убитого власноруч хижого звіра - просто необхідно, для подальшого вдалого полювання. Кам'яні печатки приносили своїм власникам успіх в сутичці з ворогом, а дерев'яні персні відганяли злих духів, захищали від хвороб, загоювали рани. Звичні нам персні зі срібла або золота «подарували» нам римляни. Саме в Стародавньому Римі ювеліри піднесли майстерність виготовлення каблучок в ранг мистецтва. Їх чоловічі персні - це каблучки з знаковими візерунками, інкрустовані дорогоцінними каменями. А ось перші печатки належать не їм. Їхня батьківщина Стародавній Єгипет, але про це трохи нижче.

Чоловічі печатки й персні - чим вони відрізняються?

Перш ніж купити чоловічій срібний перстень собі або на подарунок, необхідно розібратися, у чому їх відмінності. Адже хтось любить носити тільки срібні каблучки з орнаментом, хтось віддає перевагу печаткам з оригінальним малюнком, а хтось хоче бачити на своєму мізинці тільки перстень з каменем.

Чоловічі срібні каблучки/печатки/персні - що вибрати:

 • Перстень - ювелірна прикраса, інкрустована каменем або камінням. Слово походить від давньоруського «перст» - що означає палець. Це завжди масивний статусний виріб з дорогоцінного металу - срібла, золота, платини та інших сплавів, про який згадується вже на початку 1-го тисячоліття нашої ери. Давньоєврейський Цар Соломон, що жив в той час, по праву вважається законодавцем моди на персні та каблучки з гравіюванням. Його вислів: «все пройде, і це теж пройде…», який він викарбував на своєму персні й носив до кінця своїх днів, копіюється ювелірами і по нині. А тонка каблучка з цим написом так і називається «Перстень Соломона». Й таких історій сотні. Головна особливість цього аксесуара - це його масивність й обов'язкова наявність каменю-вставки. При погляді на людину, прикраса повинна впадати в око, привертаючи до себе увагу, адже для цього вона й призначена, за це її цінують й люблять. Персні часто носять упевнені в собі люди, керівники прикрашають свій підмізинний палець такою каблучкою. Представники різних товариств, в тому числі і таємних, пізнають один одного по цій прикрасі. Їх також можна передати у спадок.
   
 • Печатка - чоловіча каблучка без каменю. Це також об'ємна та масивна прикраса, але декоративним елементом замість каменю виступає знак, символ, орнамент, ініціали, герб, малюнок або об'ємна композиція. Історія цього аксесуару давніша, ніж у персня. Перші печатки з'явилися не в середні віки, як вважалося раніше, а ще при зародженні культури Стародавнього Єгипту та Месопотамії, тобто до нашої ери. Їх носили на мізинці, щоб зручніше було залишати відбиток на папірусі, тим самим підтверджуючи свої наміри при будь-якій угоді. Справжню печатку для подібних цілей було носити «не з руки», та й писати в ті часи вмів не кожен навіть знатний єгиптянин, ось чому каблучки-печатки з ініціалами або гербом так швидко здобули популярність, що їх стали носити не знімаючи з руки. Ними заклеювали листи, щоб адресат знав від кого послання навіть без підпису. Документи з відбитком печатки мали юридичну силу в суді.
   
 • Каблучки для чоловіків - це прості, схожі на обручки обідки або профіль з орнаментом. Аксесуар цей виключно декоративний і в моду увійшов нещодавно, з появою цікавих матеріалів та сплавів, таких як вольфрам, титан, кераміка, каучук, інопланетний метеорит. При цьому, чим цікавіше й незвичніше буде поєднання кольору або орнаменту - тим краще. Носять їх на будь-якому пальці, крім «вінчального». Такі каблучки можуть бути парними для нього та для неї, в одному і тому ж стилі чи дизайні. Щоб купити таку каблучку на подарунок, досить знати розмір своєї половинки.

Срібні чоловічі каблучки - моделі, стилі, види

Чоловічі срібні каблучки, персні та печатки - це відмінний спосіб самовираження нарівні з годинником, браслетами й ланцюжками. Щоб зробити правильний вибір, потрібно для початку визначитися зі стилем, оскільки така ювелірна прикраса має гармоніювати із загальним стилем, не привертаючи при цьому зайвої уваги. Саме тому срібні моделі чоловічих перснів відрізняються лаконічністю й стриманістю дизайну. Так їх легше підбирати під звичний стиль одягу, адже в усьому образі, починаючи від піджака або світшота і закінчуючи печаткою на руці - повинен простежуватися єдиний ансамбль. Однак, це не означає, що всі моделі каблучок для чоловіків схожі одна на одну. У цьому ви можете переконатися просто зараз, відвідавши сторінки нашого каталогу.

Які печатки чоловічі каблучки та персні ви можете замовити в інтернет магазин Ювелірного дому «Каштан»:

 1. Чоловічі каблучки печатки з цікавим малюнком, серед яких можна зустріти прості й достатньо легкі сферичні форми або масивні моделі із зображенням Святого Георгія, скорпіона, давньої символіки або «Дерева Життя».
   
 2. Масивні персні з чорним оніксом - родзинка нашого асортименту. Онікс - це різновид кварцу, з незвичайно глибоким чорним кольором та неповторним блиском. Згадка про нього зустрічається вже в Біблії. Срібло дуже вигідно відтіняє онікс, розкриваючи всю його красу та досконалість. Таке поєднання є класикою в ювелірній справі, але коштує зовсім недорого. В «арсеналі» чоловіка може бути кілька перснів з оніксом в різному стилістичному виконанні.
   
 3. Срібний перстень з орнаментом, або так звані каблучки унісекс - це тонкі обідки з витонченим або більш «насиченим» візерунком, букви та фрази по всьому профілю, інше.
   
 4. Комбіновані класичні персні, де легка форма профілю каблучки гарно поєднуються одночасно з чорним оніксом та білими фіанітами. Два несхожих контрастних камені прекрасно доповнюють один одного, надаючи виробу оригінальності та неповторного шарму.
   
 5. Недорогі каблучки-молитви теж можна віднести до чоловічих. Це широкий срібний профіль, на який нанесені слова молитви. Сьогодні це досить популярні в Україні прикраси. Їх найчастіше дарують коханим людям як оберіг і талісман на удачу.

Персні чоловічі - що є популярним сьогодні?

Персні для чоловіків, печатки або каблучки - це аксесуар, який, як правило, підбирається під вже обраний стиль одягу, сформований протягом декількох років. Дослідження в області купування прикрас, що проводилися одним ювелірним брендом - показали, що печатки, а тим більше персні - чоловіки починають носити вже ближче до 30 років, а точніше після 26 років. До цього часу, вони або самостверджуються за допомогою інших аксесуарів, або вважають за краще носити тонкі обідки, ціна яких не перевищує 2-х спільних походів в ресторан з коханою дівчиною. Тут має місце, не скільки вартість срібного або золотого виробу, скільки емоції, які воно виражає або символізує. Тому найчастіше, вибір падає саме на користь срібла, оскільки метал цей овіяний неабияким магічним ореолом, він добре поєднується з різними видами декорування поверхні (емаль, чорніння) й сам по собі настільки універсальний, що не вимагає додаткових акцентів для самовираження. Щоб виглядає стильно, іноді досить одної вдало підібраної каблучки.

Чоловічі каблучки зі срібла від Ювелірного дому «Каштан» - це завжди гармонія стилю та якісне виконання виробів

Чоловічі каблучки, печатки та персні - ми виготовляємо з срібла 925 проби, доповнюючи його: орнаментом або малюнком з нанесенням чернения, гладенько відполірованим оніксом або яскравими невеличкими фіанітами. Всі вироби проходять сертифікацію в державній пробірній палаті України, про що свідчить відбиток проби на тильній стороні профілю каблучки. Купуючи вироби від нашого Ювелірного дому, ви можете бути впевнені, що будете мати не тільки якісний виріб, але й предмет гордості наших ювелірів, які вкладають в нього не тільки свою майстерність, а й частинку власної душі.

Поширенні питання при виборі чоловічих каблучок:


Що краще вибрати печатку або перстень?

Щоб зрозуміти, що вам найбільше підходить, досить розібратися лише з різницею між двома різновидами срібних чоловічих каблучок. Печатка, від слова «печать» - це каблучка зі знаком, символом, малюнком, орнаментом, гербом у центрі. Перстень - це срібна каблучка з каменем посередині. Який камінь при цьому буде стояти в композиції не важливо, головне його наявність. Ми в своїх перснях використовуємо класичне поєднання - це срібло з чорним оніксом, а печатки виготовляємо з геральдикою, символікою, абстракцією або класичним візерунком. Є в нашому асортименті й поєднання елементів - це чорний камінь посередині, доповнений срібними візерунками з боків.

Популярні моделі срібних перснів й печаток в цьому році?

Ювелірна мода не могла обійти стороною і срібні каблучки для чоловіків. Серед перснів актуальні моделі з комбінованим декором. Наприклад, використання в одному виробі контрастного поєднання чорного оніксу з яскравим блиском маленьких білих фіанітів. Затребуваними будуть моделі зі «зламаною» геометрією та абстракцією в композиції. Серед срібних печаток абсолютним трендом також буде нестандартність малюнка. Наприклад, правильні напівсфери по всьому виробу, а також переважання «живих» мотивів: рослин, дерев, тварин, птахів, павукоподібних, скорпіонів та іншої фауни. Додатковий об’єм цим прикрасам створює спеціальне покриття - чорніння. Так, воно знову входить у моду.

Як вибрати чоловічий срібний перстень?

Чоловічі срібні персні - це гарний спосіб самовираження, нарівні з іншими аксесуарами: годинником, браслетом на руку, ланцюжком на шию чи запонками. Щоб зробити правильний вибір, досить визначитися зі стилем. Перстень не повинен виділятися чи перетягувати на себе всю увагу, але при цьому добре виглядати та гармоніювати з вашим внутрішнім станом. Саме тому срібні персні - це популярний тренд сьогодні. Вони відрізняються приємним холодним блиском дорогоцінного металу, стриманим стилем, родзинкою у вигляді покриття «чорніння» та вишуканим поєднанням чорного каменю й благородного срібла. Наші ювеліри пропонують вам найактуальніші новинки разом з незмінною класикою.

Чи можна чистити срібні каблучки з чорнінням?

«Чорніння» - це покриття прикрас спеціальною сумішшю з міді, свинцю та сірки. Наноситься чорніння за допомогою високих температур, тому покриття добре заповнює всі заглиблення на формі срібних прикрас та не стирається шляхом механічної дії, іншими словами - при постійному носінні. Якщо ви вибрали печатку або перстень з чорнінням з нашого асортименту, можете бути впевнені, що будь-якого спеціального догляду вироби не потребуватимуть. Срібло не буде «чорніти» додатково, тому й чистити його від «чорноти» не потрібно. Інша справа акуратне носіння та безпечне збереження прикрас вдома. Цей фактор ще ніхто не скасовував.