Ціна  3000 - 6143 грн
Виробник
Метал
Покриття
Рекомендовані товари
Сортування:
Показувати:
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)

Срібні ланцюжки від виробника - це завжди відмінна якість й недорого

Ювелірний дім «Каштан» - завод з виготовлення срібних прикрас, найбільший в регіоні, тому у нас купити срібний ланцюжок ви можете безпосередньо без націнки від виробника. Наші майстри-ювеліри плетуть ланцюжки як механічним, так й ручним способом, через що вибір плетінь у нас досить великий у варіантах: чоловічі, жіночі, дитячі. Про це ми докладніше розповімо нижче, але спочатку трохи історії.

Про існування деяких прикрас відомо, що носили їх навіть раніше одягу. До того ж виготовляти ці предмети почали раніше, ніж робити тканину й шити з неї сукні, штани, блузи, але так було не з усіма особистими речами. Наприклад, срібний ланцюжок з'явився вже після того, як стала відома практика обробки металу, оскільки механізм його плетіння трохи складніший, ніж виготовлення сережки, каблучки або підвіска. До того ж срібло в чистому вигляді, вкрай рідко зустрічається в природі. Якщо золото можна знайти у вигляді невеликого каменю (згадаємо історію про «золоту лихоманку»), то, щоб отримати сплав срібла - необхідно попрацювати. По-перше, відшукати руду що містить срібло, розплавити її та виділити сам елемент. По-друге, щоб отримати матеріал, з яким можна повноцінно працювати, потрібно змішати його з більш твердими представниками (мідь, олово) в правильному співвідношенні й тільки потім плести ланцюги 925 проби. Це не просто роки праці первісних ювелірів, а цілі тисячоліття. Ось чому, срібний ланцюжок, як ми його сьогодні бачимо, людство отримало вже ближче до нашої ери. Погодьтеся, навіть дуже привабливу підвіску набагато простіше повісити на простий шкіряний шнурок, ніж чекати, поки з'явитися найпростіший спосіб плетіння ланцюжків на шию.

Срібні ланцюжки - ціна в нашому магазині залежить від кількості грамів у виробі

Багато ювелірних магазинів пропонують купити ланцюжок срібло/золото виходячи з ціни за грам. Вартість виробу розраховується дуже просто: необхідно взяти кількість грамів виробу з характеристики й помножити на певну суму. Це робиться не тому, що нам хочеться вас запитати. Ціна в такому розрахунку виходить найточніша. Так стає абсолютно неважливо, хочете ви купити чоловічій або жіночий ланцюжок, плетіння «Бісмарк» або «Якір», з довжиною 60 см або 45 см. Такий спосіб прорахунку універсальний та точний, оскільки ви платите виключно за дорогоцінний метал й роботу з ним. Ювелірний дім «Каштан» також користується цією технологією обчислення вартості ланцюгів, а всі точні цифри на сайті, взяті з розрахунку конкретного запропонованого наразі варіанту.

Щоб зробити правильний вибір, вам слід визначитися більше з видом плетіння срібного ланцюжка. У нашому асортименті немає виключно ланцюжків для чоловіків, а вироби з позначкою «для жінок» мають тільки срібні ланцюжки кольє, коли ви купуєте його вже безпосередньо з незнімним кулоном. Але так вже традиційно склалося, що, наприклад, ланцюжок з плетінням «Лав» - більш жіночий, оскільки його ланки візуально нагадують сердечка, а ланцюжок ручного плетіння широкий «Бісмарк» - більш чоловічий, бо його ланки масивніші, тож виглядають на представниках сильної статі органічніше. І на тому, і на іншому ланцюжку буде присутня проба, поставлена пробірною палатою України. Вона ставиться на замочку цього ювелірного виробу.

Жіночі срібні ланцюжки від Ювелірного дому «Каштан» - переваги:

  1. Невисока вартість. Оскільки прикрас в жіночій скриньці не буває достатньо, хто сказав, що це ж саме твердження не відноситься й до універсальних прикрас шиї - ланцюгів. З невеликою ціною на цей виріб, ви можете собі їх дозволити значно більше: під конкретну підвіску або для самостійного носіння.
  2. Купити срібний ланцюжок жіночий з родієм - це придбати прикрасу на довгий час. З умовою що ви візьмете універсальний для себе варіант, ви будете носити його набагато довше, завдяки спеціальному покриттю. Родій вбереже ваш виріб від подряпин та потертостей й зовнішній вигляд ланцюжка довго буде залишатися в первозданному вигляді, без потемніння.
  3. Різні види виготовлення. Ми пропонуємо вам ланцюжки ручного плетіння й машинні варіанти. Зроблені ручним способом - вони виглядають більш об'ємно, а малюнок плетіння в них більш характерно. Такі ланцюжки частіше вибирають для носіння, як самостійний аксесуар. Машинне плетіння - ніжне та більш ажурне, тому їх частіше підбирають під кулони, підвіски, хрестики, щоб підкреслити красу самих прикрас.
  4. Великий вибір. Ми пропонуємо всі класичні види ланцюжків ручного плетіння: універсальний «Бісмарк» або лаконічний «Рамзес», а також більш фантазійні: «Венеція», хвилястий «Перс» та інші.
  5. Індивідуальні вироби. Якщо ви не знайшли будь-якого виду плетіння, ми можемо виготовити його для вас під замовлення. До того ж ми приймаємо замовлення на великі партії. Що стосується кольє, ви також можете придбати будь-яку його довжину, незалежно від запропонованого стандарту на сайті.