Обручальное кольцо

Артикул: oz-2101
6535.65грн 7689.20грн
Без НДС: 6535.65грн
Производитель: ЮД «Каштан»
Для кого: Для мужчин, для женщин
Металл: Золото 585
Цвет метала: Красное золото, белое золото
Вес: 4.09 гр
Наличие: Есть в наличии

Доступные варианты


Традиція обмінюватися в день весілля обручками має тисячолітню історію. Наприклад, в стародавній колисці цивілізації — Давній Греції молодята надягали на пальці один одному прикраси, сплетені з листя очерету, римляне пішли далі і виготовляли вже каблучки з заліза. Іудеї, заключаючи “весільний контракт”, дарували нареченій грошову монету, як доказ того що майбутня дружина не буде мати фінансових проблем. За свою замкнену форму, весільна обручка з давніх-давен отримала статус такої, що дарує безкінечну любов і вірність своєму володарю. Подружжя носить золоті обручку на безіменному пальці, що на думку наших предків уособлює собою тісний зв'язок з серцем другої людини.

Мода на золоті каблучки з діамантами, як вважають історики, пішла з Марії Бургундської. Їй наречений Австрійський принц презентував на честь заручин обручку устелену дорогоцінним камінням. З того самого часу, платинові, золоті і срібні обручки стали обов'язковим атрибутом весільної церемонії, надавши можливість майстрам-ювелірам всіх країн і народностей створювати свої власні неповторні шедеври.

Сучасний асортимент каблучок на весілля настільки широкий, що вибирати молодятам прийдеться з численних варіантів виконання. Але в нашому інтернет-маркеті Ювелірного дому “Каштан” зробити це напрочуд легко, бо всі представлені вироби пройшли найретельніший відбір, щоб ви змогли насолодитись тільки майбутньою визначною подією.

Общие
Для кого Для мужчин, для женщин
Металл Золото 585
Цвет метала Красное золото, белое золото

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.